Casa Da Ana Villa
De 65 m² Casa Da Ana Villa Ananindeua ligt op minder dan 700 meter van Joao Pilatos Island en nodigt gasten uit om te genieten van een binnenplaats en een picknickplaats.
Dit vakantiehuis is op circa 10 minuten met de auto van Complexo Feira Cidade Nova, evenals op circa 4 km van Assembleia de Deus church gelegen. Plaatsen van aanbidding in de omgeving zijn onder andere Igreja Nossa Senhora de Guadalupe, gelegen op een afstand van 4,1 km. De 2-slaapkamer Casa Da Ana Villa is op circa 15 minuten met de auto van het Seringal Park Museum gesitueerd.
Deze villa beschikt over een badkamer met een apart toilet en een douche. Er zijn ook handdoeken voor uw comfort.
De accommodatie is uitgerust met zelfvoorzienende voorzieningen, waaronder een kitchenette en een eetgedeelte waar gasten van kunnen genieten. U kunt ook gebruikmaken van een koelkast en keukengerei om uw eigen maaltijd te bereiden. Docuras Delikatessen, waar een breed scala aan maaltijden wordt geserveerd, ligt binnen een straal van 300 meter.
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Val-de-Cans/Júlio Cezar Ribeiro17 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- WiFi is beschikbaar in kamers
- Mini bar
- Zithoek
- Patio
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoeveel gasten kan Casa Da Ana Villa ontvangen?
De accommodatiecapaciteit van Casa Da Ana Villa is voor maximaal 6 personen. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Casa Da Ana Villa?
Casa Da Ana Villa beschikt over een kitchenette met een koelkast en keukengerei. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Casa Da Ana Villa?
Gasten die in Casa Da Ana Villa verblijven, kunnen gemakkelijk Complexo Feira Cidade Nova en Assembleia de Deus church bereiken, die respectievelijk op circa 3 km van de accommodatie en op 4 km afstand liggen.